Uşak Araba Kiralama

Uşak Araba Kiralama

Herkes bir araç sahibi olmak ister. Fakat günümüz koşullarında bir araç almak demek beraberinde birçok masraf anlamını taşır. Yeni bir araç almaya karar verdiğinizde plaka, kasko, trafik sigortası, motorlu taşıtlar vergisi daha aracınıza binmeden ödeyeceğiniz ilk masraflardır. Aracı aldınız diyelim. Aracınızın periyodik bakımlarını, garanti kapsamı dışında kalmaması için yetkili serviste yaptırmanız gerekecek bu da başka bir masraf olarak karşınıza çıkacaktır. Maalesef sadece bu kadar da değil aracınızdaki bir parçanın kırılması ya da arızalanması durumunda (kullanıcı hatalarından kaynaklanan) yetkili servis bu parçanın orijinalini takacak ve bunun ücretini sizden tahsil edecektir. Ayrıca yüksek bir bütçe ayırarak ve de kredi kullanarak aldığınız aracınızı satmak istediğinizde ikinci el olacak, bir de değişen ya da boyalı parçası varsa daha çok değer kaybedecektir. Bu da sizin zararınıza olacaktır. Bütün bunlar yeni araç alanların yaşadığı ve sizin de başınıza gelmesi muhtemel olaylardır. Araç kiralayarak bu sıkıntıları çekmeden dilediğiniz zaman, dilediğiniz araçla, istediğiniz yere kafanız rahat bir şekilde uygun maliyetle gidebilirsiniz. Araç kiralama sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Bacanak Oto Kiralama firması, Uşak Oto Kiralama firmaları arasında kendini ispatlamış ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Araç Kiralamak Çok Masraflı Mıdır?

Yukarıda saydığımız sebepler düşünüldüğünde bu sorunun cevabı kuşkusuz “hayır” olacaktır. Oto kiralama sektöründe birçok firma olması, rekabeti doğurmakta bu da kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar olarak müşterilere yansımaktadır. Bireysel ve kurumsal olarak değerlendirdiğimizde araç kiralama fiyatları daha uygundur. Bireysel olarak kiraladığınızda bir yılda kendi aracınıza ödeyeceğiniz trafik sigortası, kasko, bakım, motorlu taşıtlar vergisi, OGS, HGS, araç muayenesi ve diğer masraflarla birlikte toplamda ödeyeceğiniz paradan daha azını ödersiniz. Üstelik lüks araçlar kiralayıp size sadece keyfini sürmek kalır. Uşak Oto Kiralama denildiğinde dizel, benzinli, otomatik, manuel lüks ve ekonomik araç seçenekleri sunan Bacanak Oto Kiralama, keyifli seyahat etmeniz için yerinde bir tercih olacaktır.

Filo Kiralamanın Sağladığı Avantajlar;

Araç her zaman bir ihtiyaç ve kolaylıktır. Hem bireysel hem iş amaçlı olsun hayatımızdan aracın çıkarıldığını düşünürsek işlerimiz aksayacak ve ekonomik olarak büyük bir kayba yol açacaktır. Kurumsal firmalar ve özel şirketler araçların bakımı, vergi ve sigorta masraflarını hesap ettiklerinde filo kiralama hizmetinin daha ekonomik olduğunu görmüşler ve kiraladıkları bu araçlar ile hizmetlerini sürdürmektedirler. Şirket adına kiralanan araçlarda KDV indirimi uygulanabilmektedir. Aracın yenilenmesi gerektiğinde satış işlemi gibi işlemler gerekmez, şirketinizin borçlanma miktarını arttırmaz, satın alma bedeli ve toplu nakit çıkışı gerektirmez, araç almak için harcayacağınız zaman size tasarruf olarak yansır.

           

Bacanak Oto Kiralama Geniş Araç Filosu;

Yeni model SUV ve binek araçlar ihtiyaçlarınızı karşılanmakta güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Uşak Oto Kiralama hizmet sektöründe teknolojik araçları bünyesinde bulunduran Bacanak Oto Kiralama firmasında, araçların periyodik bakımları aksatılmadan yapılmakta, uzun yolculuklarda sorunsuz seyahat etmeniz için aracın kontrolü yapılarak teslim edilmekte, iç ve dış temizliği yapılarak seyahatinizin kaliteli ve sorunsuz geçmesi sağlanmaktadır. Geniş bagaj kapasitesine sahip dizel ve benzinli binek araçlar, otomatik ya da manuel spor araçlar, biraz daha geniş bagaj ve kalabalık ailelere uygun araç seçeneklerinden dilediğinizi seçip kontağı çevirerek yollara düşebilirsiniz. Motor hacmi, yüksek performans, klima, hız sabitleyici, park sensörü, sis farı MP3 çalar, kış lastiği, hava yastığı, navigasyon özellikleri olan araçlar uygun fiyatlar ile günlük, aylık ve yıllık olarak kiralanmaktadır.

Bireysel Araç Kiralamak;

Aracınız yoksa ihtiyaç duyduğunuz her an başvurabileceğiniz en mantıklı çözümdür. Arkadaş çevrenizden özel işleriniz için araç istemeniz her zaman mümkün olmayabilir. Ya da aracını size vermek istemeyebilir. Eğer yeterli bir birikiminiz yoksa araç almak için kredi kullanmanız gerekebilir. Kredi miktarı ve vadesini hesap ettiğinizde örnek olarak; 70.000 Türk lirası tutarındaki bir araç size 90.000 Türk lirasına gelecek ile aracın diğer masrafları birlikte bu tutar araç kiralama tutarının çok üzerinde bir rakam olacaktır. Uzun vadeli araç kiralamada hesaplı fiyat seçenekleri sunan Bacanak rent a car ile Uşak Oto Kiralama hizmet ayrıcalığını yaşamış olacaksınız. Kimseye ihtiyaç duymadan yakıt tasarruflu araçlar ile kesenize uygun bir şekilde işlerinizi halledebilir, tatil ve seyahatlerinizi gerçekleştirebileceğiniz.

Şoförlü Araç Kiralama;

Araç kiralamanın en önemli ilk koşulu ehliyet sahibi olmaktır. Fakat ehliyetinizin olmaması araç kiralayamayacağınız anlamına da gelmez. Uşak Rent A Car bu konuda sizi çözümsüz bırakmamakta ve şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Kiraladığınız araç ile usta şoförler sizin güvenle yolculuk yapmanızı sağlayacaktır.

Kaskolu Araçlar;

Olası bir kaza durumunda Uşak Rent A Car araçları kaskolu olduğundan kusurlu olmadığınız sürece tamir masrafı ödemeniz gerekmez. Ayrıca tüm araçların muayenesi yaptırılmış olup, trafiğe çıkmasında kusuru olmayan araçlardır. Güvenliğiniz için araçların fren mekanizması, lastikleri, rot balans ayarı ve problem teşkil edebilecek tüm aksamları bakım periyodunda gözden geçirilerek güvenli bir sürüş imkânı sağlanır.

Uşak Araba Kiralama Araç Kiralama Koşulları;

Araç kiralama hizmetinden faydalanmak için en az 5 yıllık sürücü ehliyetine sahip olmanız gerekmektedir. 25 yaş üzerinde olmanız, aracı sizden başkası da kullanacaksa ehliyet ve kimlik belgesi fotokopilerinin ibraz edilmesi, ticari olmayan araçlarla yük ve eşya taşınmaması, şehir dışı yolculuklar öncesinde firmanın bilgilendirilmesi, aracın başka kişilere verilmemesi genel koşullar arasında yer almakta, aracı kiralayan kişinin bu koşullara uymaması durumunda sorumluluk sahibi olduğu bilinmelidir. Ayrıca araç kiralayan kişiler trafiğe bildirilmekte, ihlal edilen kurallar sonucunda oluşacak cezai müeyyideler aracı kiralayan kişi tarafından karşılanmaktadır. Uşak Araba Kiralama firması Bacanak Oto Kiralama müşterilerini yasal sorumlulukları konusunda bilgilendirerek sonradan zor durumda kalmalarını istememektedir.

Araç Kiralama Hizmetinden Faydalanmak için Yapılması Gerekenler;

Araç kiralamadan önce uygun firmayı seçmelidir. Uşak Araç Kiralama sizi yarı yolda bırakmayacak çözüm ve tekliflerle hizmetinizde olup ekonomik araç fiyatları ile ön plana çıkmaktadır. Öncelikle ihtiyacınız olan aracı belirlemeli ve erken rezervasyon yaptırmalısınız. Özellikle Bayram ve tatil günlerinde yoğun talep olduğundan dolayı kiralık araç bulmakta zorluk çekilmekte bu nedenle erken rezervasyon önemli olmaktadır. Erken rezervasyonun bir diğer faydası da ekonomik olmasıdır. İstediğiniz aracı rent a cara giderek kiralayabileceğiniz gibi, internet sitesi üzerinden gidiş dönüş bilgilerinizi girerek kiralamanız mümkün olmaktadır. Aracınız kapınıza getirilerek teslim edilir. Araç kiralama işlemi öncesinde ehliyet ve nüfus kağıdınızı yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Uşak Araç Kiralama Firması Bacanak Oto Kiralama

2000 yılından bugüne araç kiralama sektöründe hizmet veren Aydemir TAŞKIN kurmuş olduğu profesyonel ekibiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, bu sektöre kazandırdığı yeniliklerle hizmetlerini sürdürmektedir. Temiz, güvenli, konforlu binek ve ticari araç filosu ile bireysel ve kurumsal firmalara uzun süreli araç tedarik ederek bu sektörde ihtiyacı karşılamaktadır. Son yıllarda popüler olan araç kiralama sektöründe güvenle tercih edebileceğiniz Bacanak Oto Kiralama, Uşak Araç Kiralama firmaları arasında işini layıkıyla yapmaktadır. Şoförlü ve adrese teslim araçlarda HGS bulunmaktadır. Yolunuz ve farınız açık olsun.